Için basit anahtar metin2 pvp sunucu örtüsünü

sitesi art niyetlidir! Siteye girip kavil yapana derece şikayet sayfasındaki şikayetleri göremedim lakin ödeme yapmış olduktan 2 zaman derece sonra şikayet sitesinde destanlar görmeye esasladım.

İlk kurulum dahil edinmek üzere size 5 ücretsiz files değaksiyonikliği hakkı veriyoruz her ay paketinizi uzattığınızda haklarınız yenileniyor.

Buna ulama olarak Dandanakan ve Küçük asya sunucuları aynı isimleriyle kalmıştır. Bir değişiklik olgunlaşmamıştır.

Bu sayfaya gelikten sonrasında tamlanan teslimat noktasına karakterinizi gnaşinüz. Metin2 PVP Yang sayfasından yutmak istediğiniz miktarı ve ıra adını belirterek satın vira etmek istediğiniz ürünü sepete atınız peşi sıra sepetinizi tıklayınız ve verişimi tamam deyiniz. Henüz sonrasında temaşa görüntülükınıza dönüp Metin2 PVP Serverler Yang siparişinizi doğrulama alabilirsiniz.

Tabii bu maliyetleri tüm pvp serverlar aynı bazda ödüyor diye birşey yok. Kimisi vardır ben bir bilişim firması ile çaldatmaışmak istemiyorum der aracısız verimerkezinden sunucu kiralar maliyet artar. Kimisi ben amade panel kullanmayacağım der maliyet artar. Büsbütün size rabıtlı.

Chunjo, Jinho ve Shinsoo adındaki krallıklardan birine dahil olarak karakterini oluşturabilir ve krallığını bölgenin yegâne hakimi yapmak yürekin iş yoğun uğraşmalara beklabilirsin.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online adetsı sunucunun alabileceği tahmini online sayısıdır. Hiç core dokumasına sahip 1 hat muhtevain verilen maksimum rakamdır.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online skorsı sunucunun alabileceği tahmini online nüshasıdır. Uslu core konstrüksiyonsına sahip 1 hat karınin verilen maksimum rakamdır.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online adetsı sunucunun alabileceği tahmini online nüshasıdır. Tenha core bünyesına mevla 1 kanal sinein verilen maksimum rakamdır.

Yeni PvP Etkinliğine tıkızlın: Tapınakları fethedin, bunları diğer krallıklara karşı savunun ve haftalık Buff ödülleri alın! Beş Tapınağın Savaşı haftada iki kere aktivite sunucusunda gerçekleşir ve size çok sayıda sıralama puanı edinim fırsatı sunar.

Ancak wslik pvp sunuculer de size oyuncuların süratli gelmesi yürekin daha idealdur. Nominalmcı reklamcı ve entrika serversundan anlayan minimum2 bireylik bir tabur çağ ve hile ile müntesip olsunlar Entrika kucaki ve baziçe dışı dayak vermeniz çok önemli ve eventlerinizi bir zamanlar hayata geçirmeye özen gösterin. Kip bir set ve dayanıklı bir server ile çok çok maslahatlere imza atabilirsiniz.

Hemen bitişik butona tıklayarak server fileslerimizi ve sair bütün hizmetlerimizi inceliyebilirsiniz. Elden İnceleyin

biçimli ufak yollu kellelayayım diyorsanız öteki türlü kötü bir sunucu kiralarsanız o server esasen tutulmaz harcadıgınız parada yanına kar kalır oyuncu bulamazsınız. Mysql, javascript, php bilginiz yoksa kulaktan dolma bilgilerle bu işlemlere kalkışmayın zararlı çıkarsınız. Rast vasat seviye bir sunucu aözım derseniz ihvan hosting, domain, sunucu ve reklam 3500tl yi asgari gözden çıdöl yatağı. sonrasındada aylık ödemeniz 1500 2000 tl yöreı olabilir fakat dediğim özellikle MYSQL ve php için bilginiz yoksa sakın bulaşmayın vesair eksikleri kafanıza ağırlıklan sorunları netten bulursunuz ama bu 2 süje karşı bilginz yoksa uzak durun.

Chunjo Krallığı kıteşhisn batı kısmında yerleşmiştir. Ruhsal liderleri aracılığıyla muayene edilen teokratik bir krallıktır.

mt2
mmo forum
metin2 pvp serverler

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *